2023. gada Virslīgas sezonai gatavošanos turpina futbola kluba Auda komanda, kas šodien Kiprā aizvadīja pirmo pārbaudes spēli šogad. Zaļi-melnie tikās ar Limasolas "Aris" vienību, kurā par vienu no treneriem strādā Latvijas futbola leģenta Vitālijs Astafjevs.

Pirmais spēles nogrieznis aizritēja ar "Aris" pārsvaru un abas komandas puslaikā devās pie rezultāta 0:2. Pateicoties ievadā gūtiem Daniila Ulimbaševa vārtiem, otrais puslaiks iesākās cerīgi, taču turpinājumā Limasolas komanda būtībā pabeidza pirmajā puslaikā iesākto un guva divus bezatbildes vārtus. Divi no tiem no 11 metru soda sitiena atzīmes.

Spēle noslēdzās ar rezultātu 1:4 (0:2), par labu "Aris".

"Audas" sastāvs pirmajā puslaikā: Ozols - Mikuličs, Minkevičs, Pārbaudāmais Nr.1 - Skrebels, Saveļjevs, Resende, Bretšneiders - Krancmanis, Krapuhins, Ulimbaševs.

Otrajā puslaikā laukumā devās: Isajevs, Novikovs, Ačols, Ķiršs, Ostapenko, Traore un 4 spēlētāji, kas atrodas klubā uz pārbaudi.

Nometnē ar komandu kopā atrodas arī Fabriss Ondoa un Vladimirs Stepanovs, taču šodien viņi vēl nebija pilnībā gatavi doties laukumā.