Pēc neizšķirta Futbola Virslīgas 20. kārtas spēlē pret FK Grobiņa komandu (0:0) savus komentārus un pārdomas medijiem sniedza komandas galvenais treneris Didjē Zaneti.

Didjē Zaneti: ‘’Ģerbtuvēs runāju ar spēlētājiem - viņi bija vīlušies, jo izdarījām 24 sitienus, 70% bumbas kontrole, veicām 432 precīzas piespēles. Arī šādi iznākumi mums ir nepieciešami, lai saglabātu fokusu uz mūsu darba procesu. Esmu ļoti priecīgs, jo veicām izmaiņas sastāvā, bet turpinājām turēt savu līmeni. Patika komandas attieksme. Pretinieks aizsargājās ļoti labi, organizēti, tāpēc vēlos apsveikt viņu treneri. Ņemam šo punktu un turpinām doties uz priekšu.’’