Didjē Zaneti: ''Labas komandas nezaudē divas spēles pēc kārtas''
22 jūn.
Pēc uzvaras Futbola Virslīgas 19. kārtas spēlē pret SK Super Nova komandu
(2:0) savus komentārus un pārdomas medijiem sniedza komandas galvenais
treneris Didjē Zaneti.
Didjē Zaneti: ‘’Komentārs būs īss - mēs kontrolējām spēli un man tas patika. Tāpat patika spēlētāju reakcija, jo īsajā laikā starp spēlēm komandai teicu, ka labas komandas nezaudē divas spēles pēc kārtas. Mums bija iespējas gūt trīs, četrus vārtus, arī tas mani priecēja. Pēc zaudējuma Tukumā nedzirdēju negatīvus komentārus, jo visi saprata mūsu futbola filozofiju, mūsu stilu. Labojām savas pieļautās kļūdas un šodien laukumā dominējām.’’