Pēc zaudējuma Futbola Virslīgas 17. kārtas spēlē pret FK Tukums 2000 komandu (1:2) savus komentārus un pārdomas medijiem sniedza komandas galvenais treneris Didjē Zaneti.

Didjē Zaneti: ‘’Liela vilšanās, jo spēli sākām ļoti labi. Domāju, ka pēc mūsu kļūdas pretinieks guva brīnišķīgus vārtus. Atspēlējāmies, laukumā labi kustējāmies un pārņēmām kontroli, meklējām iespējas gūt vairāk vārtu. Domāju, ka pirmajā puslaikā neizmantojām savas iespējas, tāpēc pretinieki sāka ticēt, ka var par kaut ko cīnīties. Arī otrajā puslaikā diktējām notikumus laukumā, bija divas lieliskas iespējas gūt vārtus. Lai tā notiktu vajadzīgs ritms, vajadzīga pārliecība.’’