Pamatīgu sakāvi piedzīvojusi futbola kluba "Auda" komanda, kas Optibet Virslīgas 23. kārtā ar 2:5 (0:0) atzina galvaspilsētas "RFS" komandas pārākumu.

Visu spēli pārsvars piederēja "RFS", arī pirmajā puslaikā bīstamākie momenti tika veidoti pie Roberta Ozola sargātajiem vārtiem, taču, pateicoties pašaizliedzīgai spēlei aizsardzībā, pirmo puslaiku izdevās noslēgt ar bezvārtu neizšķirtu 0:0. atstājot visas cerības uz spēles otro puslaiku.

Taču otrajā puslaikā spēle mūsu komandai pārvērtās īstenā murgā. Vispirms četru minūšu laikā, no 53. līdz 74. minūtei tika ielaisti trīs vārti - divus no tiem guva Izmaels Diomande, bet vienus Jānis Ikaunieks.

73. minūtē situācija kļuva no sliktas kļuva vēl ļaunāka. "Auda" savā soda laukumā pārkāpa noteikumus un uz Roberta Ozola vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, kuru realizējot, Diomande nokārtoja sev hat trick.

Taču tie nebija "RFS" spēlētāja pēdējie vārti šajā spēlē, jo jau 81. minūtē Diomande bija precīzs, gūstot savus ceturtos vārtus spēlē, panākot graujošu 0:5.

Spēles izskaņā gan veselus divus goda vārtus zaļi-melnajiem izdevās atgūt. Vispirms, spēles 90. minūtē, fantastisku soda sitienu no distances izpildīja Redžinaldo Ramiress, pirmo reizi šajā spēlē pārspējot Pāvelu Šteinboru un gūstot savus ceturtos vārtus "Audā" un sestos Virslīgā šosezon.

Spēles gala rezultātu jeb 2:5 panāca El Hadžs Bakarijs Mane, kura sitiens spēles kompensācijas laika otrajā minūtē bija netverams.