Ar Atbildīgas spēles Latvijas kausa izcīņas astotdaļfināla stadiju, pērn iegūto trofeju sāka aizstāvēt "FK Auda" komanda, kas izbraukumā tikās ar vietējo "BFC Daugavpili". Karstajos vasaras apstākļos neviena no komandām negribēja no sacensības izstāties un, lai noskaidrotu ceturdaļfinālistus, bija jāspēlē 120 minūtes jeb papildlaiks, kura noslēgumā tika fiksēta 1:4 uzvara zaļi-melnajiem.

Sākums "Audai" padevās vaerenlabs. Jau spēles otrajā minūtē "Audu" vadībā izvirzīja Dienvidsudānas izlases spēlētājs Maņumous Ačols. Pirmajā puslaikā iniciatīva piederēja "Audas" futbolistiem, taču kopumā tika pieļauts daudz kļūdu abu komandu izpildījumā. Taču pirmajā puslaikā nekas rezultāta ziņā vairs nemainījās un komandas devās puslaika pārtraukumā "Audai" atrodoties vadībā ar 0:1.

Otrā puslaika sākumā iniciatīvu pārņēma daugavpilieši, kuru izdarītais spiediens uz Roberta Ozola sargātajiem vārtiem vispirms noslēdzās ar vārtu pārliktņa norībināšanu un vēlāk, spēles 63. minūtē, ar Dāvja Cucura gūtajiem vārtiem, panākot 1:1. Pēc gūtajiem vārtiem "Daugavpils" turpināja saimniekot savā stadionā, tuvojoties spēles beigām pat esot tuvu otrajiem vārtiem.

Tiesa gan uz spēles beigām "Auda" atguva iniciatīvu un, spēlei ieejot papildlaikā, zaļi-melnie nenometa apgriezienus. 95. minūtē "Audu" atkārtoti vadībā izvirzīja Redžinaldo Ramires, bet divas minūtes vēlāk Oskars Rubenis pārsvaru dubultoja.

Otrā papildlaika puslaika pēdējā minūtē El Bakarijs Mane simboliski pievienoja vēl ceturtos vārtus un, skatoties tikai uz rezultātu tablo, "Auda" varēja svinēt visai pārliecinošu uzvaru un iekļūšanu Latvijas kausa ceturtdaļfinālā.

Ceturtdaļfināla izloze paredzēta 17. jūlijā.