Līdz ar otrā apļa noslēdzošo spēli pret "BFC Daugavpils", esam sasnieguši Optibet Virslīgas ekvatoru, kas nozīmē, ka aiz muguras ir tikpat aizvadītas spēles, cik vēl ir gaidāmas priekšā. Diemžēl, nerādot to spožāko sniegumu, 18. kārtas spēlē cīnījāmies neizšķirti 1:1 (0:1) pret daugavpiliešiem. Vienīgos vārtus "Audas" labā guva Aleksejs Saveļjevs, kurš guva vārtus jau otro spēli pēc kārtas.

Spēle iesākās nepatīkami, jo jau spēles 5.minūtē, pēc pašu pieļautas kļūdas, devām iespēju daugavpiliešiem izpildīt 11 metru soda sitienu. Viesi šo dāvanu izmantoja Valērija Lizunova personā, jau agrīnā spēles stadijā iegūstot vadības grožus.

Komandas devās puslaika pārtraukumā pie likumsakarīga pārsvara "Daugavpilij". Otrais puslaiks turpretī aizritēja "Audas" zīmē, taču, lai kā arī zaļi-melnie censtos, vairāk par vieniem vārtiem šajā spēlē neizdevās izspiest. Vienīgie vārti tika gūti spēles 67. minūtē, kad kļūdu pieļāva pretinieku aizsargs Aizups un bumbu vārtos ar spēcīgu sitienu raidīja Aleksejs Saveļjevs, izlīdzinot spēles rezultātu - 1:1.

Lai arī laika gūt vārtus bija gana, spēle tā arī noslēdzās ar neizķirtu.