Optibet Virslīgas 17. kārtas spēlē "FK Auda", izbraukumā Tukumā, spēlēja neizšķirti 2:2 (1:2) ar vietējo "FK Tukums 2000/Telms" komandu. Diemžēl zaļi-melnie izsēja pirmajā puslaikā iegūto divu vārtu pārsvaru, otros vārtus zaudējot jau spēles kompensācijas laikā.

Spēli "Auda" iesāka ļoti pārliecinoši un kopumā aizvadīja labu spēli, kontrolējot bumbu un notikumu gaitu, taču ne vienmēr futbolā viss ir par bumbas kontroli.

Likumsakarīga bija arī zaļi-melno izvirzīšanās vadībā spēles 10. minūtē, kad, pēc Abioduna Oguniji centrējumu, bumbu ar galvu vārtos raidīja Aleksejs Saveļjevs - 0:1. Neilgi vēlāk Rezendes sitiens atrada tukumnieku vārtsarga Sergeja Vilkova sargāto vārtu stabu, tādējādi izniekojot lielisku izdevību pārsvaru dubultot.

Taču brīdi vēlāk, spēles 19. minūtē, "Audai" izdevās pārsvaru dubultot. Daniils Ulimbaševs izpilda stūrasitienu un akrobātiskā kritienā bumbu vārtos arī ar galvu sit aizsargs Duglass Bergkvists, panākot 0:2, par labu zaļi-melnajiem.

23.minūtē tukumniekiem izdevās panākt 1:2, kad būtībā bumbu pie saviem vārtiem "Audas" aizsargi uzdāvināja mājiniekiem, kuri pēc neilgas saspēles guva vārtus Armanda Galaja personā.

Pēc puslaika pārtraukuma "Auda" turpināja spēlēt kā pirmais numurs, kontrolēt bumbu, veidot momentus un šķita jau arī, ka "Tukums 2000/Telms" nekas neizdodas uzbrukumā, taču divi bīstami momenti spēles beigās ar sitieniem no vārtu priekšas, no kuriem Roberta Meļķa sitiens kompensācijas laika otrajā minūtē bija precīzs. "Audai" bija jāsamierinās vien ar punktu spēlē, kur šķietami bija pelnīti visi trīs.

Spēles gala rezultāts 2:2.