Ielaižot divus ātrus vārtus spēles pirmajā puslaikā, futbola kluba "Auda" meistarkomanda izbraukumā Optibet Virslīgas 14.kārtas ietvaros piekāpās RFS vienībai ar 2:0 (2:0). Abus vārtus mājinieku labā guve Sedriks Kouadio.

Pirmie vārti tika zaudēti spēles 4.minūtē, kad "Auda" savā laukuma pusē zaudēja bumbu un "RFS" devās pretuzbrukumā. Centrējumu atsita Roberts Ozols, taču tieši vietā, kur atradās rīdzinieku uzbrucējs, un viņam atlika vien pielikt kāju, lai novirzītu bumbu vārtos.

Ilgi nebija jāgaida arī līdz otriem zaudētajiem vārtiem. 20. minūtē atkal nostrādāja Emersona un Kouadio sadarbība. Emersona garā piespēle izvirza Kouadio viens pret vienu ar "Audas" vartsargu un "RFS" uzbrucējs pārceļ bumbu pāri Robertam Ozolam, panākot 2:0, kas vēlāk arī izrādījās spēles gala rezultāts.

Jāsaka, ka otrajā puslaikā Simo Valakari veica vairākas spēlētāju maiņas un zaļi-melno spēle kļuva saturīgāka, taču vārtus mūsu komandai tā arī neizdevās gūt.