Optibet Virslīgas 6.kārta "Audas" futbolistiem bija jāmēro ceļš uz Liepāju, lai tur Daugavas stadiona rezerves laukumā tiktos ar vietējo futbola klubu. Katrai komandai gūstot pa vieniem vārtiem, spēle noslēdzās neizšķirt, 1:1 (1:0), abām komandām dalot punktus uz pusēm.

Par spīti, ka bumbas kontrole pārliecinoši piedelēja "Audai", rezultātu atklāja "FK Liepāja", kad spēles 34. minūtē ar efektīgu tālšāvienu precīzs bija Dāvids Martins Anane. Otrajā puslaikā zaļi-melnie metās atspēlēties un risks atmaksājās.

Pēc tam, kad, uz maiņu nākušais Vladimirs Stepanovs, divreiz bija norībinājis vārtu konstrukciju, "Audas" pussargs arī guva vārtus, izraujoties vārtu priekšā, saņemot piespēli no Manē un izlīdzināt spēles rezultātu.

Atlikušajās spēles 20 minūtēs momentu netrūka, taču pašaizliedzīgā liepājnieku aizsardzība spēja noturēt spēles gala rezultātu nemainīgu - 1:1.