Ielaižot vārtus spēles pašā sākumā un beigās, šajā pirmssezonā piedzīvojam vēl vienu zaudējumu, ar 1:2 (1:1) piekāpjoties Bosnijas un Hercegovinas augstākās līgas klubam “FK Borac Banja Luka”

“Borac” rezultātu atklāja jau pirmajās spēles minūtēs, taču, pateicoties Staņislava Krapuhina gūtajiem vārtiem puslaika turpinājumā, abas komandas devās puslaika pārsvarā, atrodoties līdzsvarā – 1:1.

Spēles gaitā vārtsargam Robertam Ozolam nācās glābt zaļi-melnos un atvairīt pretinieku izpildīto vienpadsmit metru soda sitienu, dodot cerību “Audai” šajā spēlē aizķerties.

Tiesa gan pie pirmās nezaudētās pārbaudes spēles mūsu komandai neizdevās tikt, jo pašā spēlēs beigu nogrieznī bosnieši spēja savu pārsvaru pārvērst vārtu guvumā un izraut dramatisku 1:2.

“Audas” sastāvs: Ozols, Minkevičs, V.Isajevs, Mikuličs, Resende, Saveļjevs, Minčevs (Ostapenko), Bretšneiders, Traore (Novikovs), Ulimbaševs (Dubovs), Krapuhins.

Rezervē: Spēlētājs uz pārbaudi Nr. 1, I.Isajevs, Spēlētājs uz pārbaudi Nr. 2, Krancmanis.