Šodien, pirms došanās mājās, pēdējo pārbaudes spēli Turcijas treniņnometnes ietvaros aizvadīja futbola kluba “Auda” meistarkomanda, kas piedzīvoja 0:2 (0:0) zaudējumu vietējai “Erzurumspor F.K.” komandai.

“Erzurumspor F.K.” ikdienā spēle Turcijas 1. līgā jeb pēc spēka valsts otrajā augstākajā čempionātā, kur pēc 22 aizvadītām kārtām ieņem 15.vietu sīvā 19 komandu konkurencē par iekļūšanu Turcijas Superlīgā.

Arī šajā spēlē bija vērojama jau ierasta tendence ar zaļi-melno piedalīšanos šajā pirmssezonā – pirmais puslaiks bez gūtiem un ielaistiem vārtiem, taču otrajā puslaikā, no 75. līdz 85. minūtei, kad tika veiktas masveida spēlētāju nomaiņas abās komandās, “Auda” īsā laika posmā pamanījās zaudēt divus vārtus, šajā duelī piekāpjoties ar divu vārtu pārsvaru.

FK Auda sastāvs: Ondoa, V.Isajevs, Mikuličs, Bergkvists, I.Semjonovs, Ačols, Saveļjevs, Piteo, Oguniji, Traore, Ulimbaševs.

Uz maiņu nāca: Ozols, Minkevičs, Krapuhins, Novikovs, Dubovs, Krancmanis, Ķiršs, Resende un spēlētājs uz pārbaudi.

Šī bija pēdējā spēle, ko komanda aizvadīja pirmssezonas sagatavošanās posmā, atrodoties Turcijā, un jau rītvakar paredzēta komandas atgriešanās Latvijā, lai šeit aizvadītu svarīgāko pirmssezonas sagatavošanās posmu gaidāmajai Virslīgas sezonai, kas sāksies 11. martā ar mājas spēli pret "SK Super Nova".