Šodien pirmo pārbaudes spēli treniņnometnē Turcijā aizvadīja futbola kluba "Auda" meistarkomanda, kas visai pārliecinoši atzina Melnkalnes komandas "FK Sutjeska Nikšić" pārākumu - 1:5 (1:2).

Pirmais puslaiks aizritēja aizraujošā un vienlīdzīgā cīņā, to liecināja arī rezultāts, abām komandām dodoties puslaika pārtraukumā - 1:2, "Sutjeska" komandas labā. Vienīgos vārtus zaļi-melnajiem guva Niko Bretšneiders.

Otrajā puslaikā Simo Valakari veica vairākas spēlētāju maiņas un melnkalniešiem izdevās gūt trīs bezatbildes vārtus, spēli noslēdzot savā labā ar rezultātu 1:5.

Audas sastāvs: Ondoa, Bergkvists, V.Isajevs, Minkevičs, Novikovs, Ačols, Resende, Bretšneiders, Minčevs, Saveļjevs, Krapuhins.

Maiņā: Ozols, I.Isajevs, Traore, Skrebels, Dubovs, Krancmanis, Ostapenko un Spēlētājs uz pārbaudi.