Šovakar futbola kluba Auda meistarkomanda aizvadīja savu pirmo Latvijas kausa pusfinālu kopš 2002. gada, Skonto stadionā uzņemot Nākotnes līgas līdervienību - FS Jelgava. Šajā spēlē gan jebkāda intriga izpalika, jo zaļi-melnie guva trīs ātrus vārtus un svinēja graujošu 6:1 (5:1) uzvaru.

Spēles liktenis tika izšķirts visai ātri, jo jau pēc nospēlētām 4 minūtēm, tablo rādīja 2:0 Audas labā. Vispirms rezultātu atklāja Abubakars Karamoko, bet vēlāk vēl vienus vārtus pievienoja Rafaels Rezende.

Uz mirkli gan jelgavnieki lika Audas līdzjutējiem panervozēt, jo pēc lieliska izrāviena pa laukuma kreiso malu, sekoja piespēle soda laukumā, kur teicami precīzs sitiens padevās Vladislavam Žiham, kurš uz mirkli atguva intrigu šajā spēlē, panākot 2:1.

Uz mirkli, jo jau 12. minūtē zaļi-melnie atguva drošu divu vārtu pārsvaru no vienpadsmit metru soda sitiena atzīmes, kad precīzs bija Giorgijs Minčevs - 3:1.

Tuvojoties puslaika pārtraukumam ar precīziem sitieniem atzīmējās ari Audas centra aizsargu duets Vjačeslavs Isajevs un Ivo Minkevičs, kuri lieliski izmantoja savas auguma priekšrocības FS Jelgava soda laukumā pēc standartsituācijām, panākot attiecīgi rezultātu 5:1, pie kura abas pusfinālistes devās atpūtā.

Otrais puslaiks bija krietni pragmātiskāks - Tomislavs Stipičs veica visas spēlētāju maiņas un uzbrukumos ar bumubu rīkojās paviršāk, kas noveda tikai pie viena vārtu guvuma otrajā puslaikā un to, ka Nākotnes līgas vienība spēlēja ar bumbu mazliet vairāk nekā spēles pirmajā puslaikā.

Lai gan lielisku iespēju netrūka, Auda vienīgos vārtus spēles otrajā puslaikā guva 74. minūtē, kad Viljams Mukvele lieliskā pozīcijā izvirzīja Karamoko, kurš savukārt soda laukumā atrada Minčevu. Šie bija Minčeva otrie vārti spēlē un ar tiem tika panākts spēles gala rezultāts - 6:1.

Finālā zaļi-melnie 19. oktobrī Skonto stadionā tiksies ar Virslīgas čempioniem un pašreizējiem Atbildīgas spēles Latvijas kausa trofejas turētājiem - RFS.