Šodien, Optibet Virslīgas 25. kārtas spēlē, FK Auda futbolisti bija spiesti atzīt trīskāršējo Latvijas čempionu, Riga FC, pārākumu ar 0:2 (0:0). Visi vārti šajā spēlē tika gūti spēles otrajā puslaikā un, kā jau ierasts spēlēs ar zaļi-melno dalību, pirmais puslaiks noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu.

Svinīgs brīdis notika pirms šīs spēles - Audas galvenais treneris, Tomislavs Stipičs, skatītāju priekšā tika godināts ar Optibet Virslīgas jūlija mēneša labākā trenera balvu.

Kopumā spēle izvērtās visai asa un varēja redzēt, ka ko pierādīt bija abām komandām. Spēles galvenais tiesnesis, Aleksandrs Anufrijevs, kopumā bija spiests parādīt 8 dzeltenās kartītes. Auda iesāka bailīgi un būtībā rīdzinieki visu spēli bija mazliet bīstamāki un izveicīgāki, taču par spīti tam, mūsu komandai izdevās puslaiku novest līdz galam ar bezvārtu neizšķirtu.

Otrajā puslaikā Rigai izdevās zaļi-melnos piespiest vēl tuvāk saviem, kas 61. spēles minūtē noveda pie ielaistiem vārtiem. Mūsu aizsargi nespēja likvidēt briesmas soda laukumā un viens no Rigas spēlētājiem spēja atrast partneri, Hrvoja Babeka personā, kurš bumbu trieca vārtu tālajā stūrī, tādējādi panākot 1:0.

Pārsvaru šīs spēles viesi dubultoja tieši pēc 10 minūtēm - Luisa Marselo Torresa sitiens atsitās pret Audas Ivo Minkeviča kāju un apmānīja Niku Aleksandrovu, lidojot garām mūsu vārtu vīram šajā spēlē.

Spēles turpinājumā rīdziniekiem vārtu gūšanas momentu bija mazāk, savukārt mūsu komandai neizdevās bīstamākos uzbrukumus noslēgt ar jēdzīgu sitienu. Turklāt, uz pēdējām 9 spēles minūtēm Tomislavs Stipičs laukumā sūtīja komandas biroja administratoru, vārtsargu Kasparu Ribaku, kurš, pēc 2 sezonā, 1. līgā,  šajā spēlē piedzīvoja Virslīgas debiju Audas rindās.

Par spīti tam, vārti šajā spēlē vairs netika gūti un tā noslēdzās ar rezultātu 0:2 (0:0), uzvaru sivnot Rigai.