Diemžēl ar FK Auda zaudējumu noslēgusies Optibet Virslīgas 24. kārtas spēle, kurā zaļi-melnie Liepājā ar minimālu 1:0 (1:0) atzina vietējā futbola kluba pārākumu, tādējādi ļaujot tuvākajiem konkurentiem atrauties jau par 9 punktiem.

Spēli bīstamāk iesāka mājinieki, kas pirmajās minūtēs uzreiz radīja divus atzīstamus momentus pie Fabrisa Ondoa sargātajiem vārtiem. Un likumsakarīgi FK Liepāja atklāja arī spēles rezultātu 23. minūtē, kad Dodo lieliski saspēlējās ar Lukasu Villelu un izrāvās viens pret vienu ar Ondoa. Diemžēl mums, Dodo bija nekļūdīgs un panācā 1:0.

Pēc gūtajiem vārtiem Liepāja mazliet nomierinājās un spēles grožus savās rokās pārņēma Auda, kas radīja momentus vienu pēc otra, taču pietrūka veiksmīgāka sitiena pa vārtiem. Pirmais puslaiks noslēdzās ar 1:0.

Otrais spēles nogrieznis aizritēja izmisīgos zaļi-melno centienos gūt vārtus, taču bumba neatrada vārtu tīklu pat no vistuvākajām distancēm un vārtus Audai neizdevās gūt. Diemžēl visapspriestākais moments otrajā puslaikā kļuva Daniila Ulimbaševa noraidījums jau spēles kompensācijas laikā, kad Daniils vispirms veica rupju izklupienu pret Robertu Savaļnieku, bet pēc tam iesaistījās burzmā un vārdu apmaiņā ar pretiniekiem. Un tapa skaidrs, ka mūsu komandai šajā spēlē būs jāsamierinās bez gūtiem vārtiem un punktiem, kā arī ilgāku laiku būs jāiztiek bez Ulimbaševa, kuram visdrīzāk būs ilgāka diskvalifikācija.

Spēles gala rezultāts - 1:0 (1:0).