Aizraujošā cīņā aizritēja Optibet Virslīgas spēle, kura Auda spēlēja neizšķirti 1:1 (1:1) pret čempionāta līdervienību Valmiera FC, tādējādi pasniedzot komandas galvenajam trenerim Tomislavam Stipičam vērtīgu punktu kā dzimšanas dienas dāvanu.

Spēle izvērtās emocijām bagāta, to pierāda fakts, ka spēles gaitā tika parādīti 8 brīdinājumi jeb dzeltenās kartītes. Turklāt pa vienai tika arī abu komandu galvenajiem treneriem - Tomislavam Stipičam un Jurģim Kalnam.

Neskatoties uz to, ka spēles gaitu, kā jau tas bija gaidāms, kontrolēja valmierieši, spēles rezultātu atklāja tieši zaļi-melnie. Spēles 14. minūtē lielisks tālšāviens Riharda Matrevica sargātajos vārtos padevās Usenū Niangam, kurš guva savus pirmos vārtus zaļi-melnajā kreklā.

Ilgi gan Auda vadību nenoturēja, jo jau 30. minūtē Valmiera FC atguva līdzsvaru jeb 1:1. Audas aizsargu kļūda saspēlē pie soda laukuma un pēc Daisukes Jokotas piespēles bumbu vārtu jumtā iedzina Kristers Penkevics.

Otrā puslaika izskaņā viesiem bija vairākas lieliskas iespējas izraut uzvaru, tajā skaitā iespēja pretendēt uz 11 metru soda sitienu, taču spēles galvenā tiesneša Edgara Maļceva svilpe klusēja un spēle noslēdzās neizšķirti 1:1 (1:1).