Šodien aizraujošā cīņā, Optibet Virslīgas ietvaros, FK Auda meistarkomanda spēlēja neizšķirti 0:0 ar pērnās sezonas čempioniem FK RFS. Šajā spēlē debiju zaļi-melnajā kreklā piedzīvoja Georgijs Minčevs un Vjačeslavs Isajevs.

Pirmie bīstamie moementi šajā spēlē bija vērojami pie Fabrisa Ondoa sargātajiem vārtiem, kuram vairākkārt bija jāiesaistās spēlē. Turpretī mūsu komandai pirmais vērā ņemamais vārtu gūšanas moments bija spēles 22. minūtē, kad vārtu priekšā izrāvās reaktīvais Abioduns Oguniji, kurš spēja izdarīt gana asu sitienu, taču Latvijas izlases pamatvārtsargs Pāvels Šteinbors tomēr ar to tika galā.

Mirkli vēlāk arī Staņislavs Krapuhins pabiedēja Šteinboru, nobloķējot viņā tālo piespēli, taču pirmais puslaiks tā arī noslēdzās - bez gūtiem vārtiem jeb 0:0.

Otro puslaiku zaļi-melnie iesāka ar bīstamu Oguniji sitiena mēģinājumu aptuveni no 17 metriem, taču bumba "norāvās" no uzbrucēja kreisās kājas un tā vairāk pat aizlidoja stūra karodziņa, nevis vārtu virzienā.

Vēl viena patiesi laba vārtu gūšanas epizode mūsu komandai bija spēles 50. minūtē, kad Usenū Niangs, pēc izrāviena pa laukuma labo malu, sita nedaudz garām vārtiem. Uz šo momentu RFS atbildēja ar viltīgu Petra Mareša soda sitienu, kura ap mūri sisto bumbu Ondoa spēja atvairīt fantastiskā lēcienā.

56. minūtē Ondoa bija arī jāglābj sava komanda pēc Denisa Rakela sitiena no pašas vārtu priekšas - Audas kamerūniešu vārtsargs šodien patiešām bija uzdevumu augstumos.

60. minūtē mūsu komanda izveidojā vēl vienu momentu, kuru vērts uzteikt - lielisks reids pa kreiso flangu izdevās Jegoram Novikovam, kurš apspēlēja pat trīs mājinieku spēlētājus un piespēlēja gar vārtiem, šo bumbu Staņislavs Krapuhins nometa uz soda laukuma robežas, kur sitiens Viljamam Mukvelem diemžēl padevās tieši virsū Šteinboram.

Kaut gan spēles beigās Tomislavs Stipičs laukumā sūtīja Giorgiju Minčevu kā otro uzbrucēju, kas palīdzētu Staņislavam Krapuhinam, spēles pēdējā pusstunda aizritēja RFS zīmē un tieši mājinieki bija tie, kas kontrolēja spēles gaitu un veidoja bīstamus momentus līdz pat kompensācijas laika pēdējām sekundēm.

Galu galā - otro reizi šajā sezonā spēlējām 0:0 pret RFS.