Šovakar, Optibet Virslīgas 21. kārtas spēlē, pārliecinošu uzvaru izcīnīja futbola kluba Auda komanda, kas Skonto stadionā ar 3:0 (1:0) pārspēja FK Tukums 2000/Telms futbolistus. Divus vārtus zaļi-melno labā guva Abioduns Oguniji.

Veidojot bīstamus momentus, jau no spēles pirmajām minūtēm Auda demonstrēja, ka grib būt tie, kas no šīs spēles dosies prom ar trim izcīnītiem punktiem. Zaļi-melnie tukumnieku vārtus apdraudēja gan no spēles, gan standartsituācijām. Bīstami sita teju visi uzbrūkošā profila spēlētāji.

Visreālākā Tukums 2000/Telms atbilde Audas ofensīvai bija spēles 37. minūtē Ituko Gomī fantastiskais sitiens pa vārtu pārliktni no soda laukuma priekšas. Pāris centimetri zemāk un Fabriss Ondoa nebūtu glābējs.

Neilgi pēc tam Auda atklāja spēles rezultātu pēc ātras pārejas no aizsardzības uzbrukumā. Ulimbaševa un Nianga saspēle laukuma labajā malā, piespēle soda laukumā Stepanovam, no kura bumba atlec pie Krapuhina, kuram tā tiek izbakstīta tieši pa sitienam Abiodunam Oguniji, kurš sit, iespējams, ne tik spēcīgi, cik precīzi!

Un Auda varēja doties puslaika pārtraukumā, atrodoties vadībā ar 1:0.

Otrais puslaiks sākās ar lielisku iespēju dubultot pārsvaru uz tablo. Vladimirs Stepanovs, pateicoties veiksmīgam presingam pie pretinieku vārtiem, atņēma bumbu un piespēlēja to Krapuhinam, kurš diemžēl sita neprecīzi no tuvas distances.

Taču nākamo savu iespēju, spēles 65. minūtē Staņislavs parta izmantot. Aleksejs Saveļjevs piespēlēja raženajam uzbrucējam vārtu priekšā, kur viņš pamanījās būt precīzs ar papēdi, atrodoties ar muguru pret vārtiem - 2:0.

Pie saviem otrajiem vārtiem mača noslēgumā tika arī Oguniji, kurš 90. minūtē veica individuālu reidu, ielauzās soda laukumā un sita vārtu apakšējā stūri, panākot spēles gala rezultātu - 3:0.