Šodien FK AUDA Optibet Virslīgas 13.kārtas ietvaros tikās ar pērnās sezonas čempionvienību FK RFS. Aizraujošā cīņā līdz pat spēles pēdējai minūtei tika piedzīvots sāpīgs zaudējums ar 0:1 (0:0).

Pirmajā puslaikā pārsvars likumsakarīgi piederēja RFS futbolistiem, kas spēlēja kā tā sauktais pirmais numurs, taču vārtus rīdziniekiem spēles pirmajā nogrieznī neizdevās gūt. Arī AUDAs pretuzbrukumi netika konvertēti vārtu guvumos. Kopumā pirmais puslaiks aizritēja ar skatāmu futbolu, kurā pārsvars piederēja RFS.

Otrais puslaiks iesākās ar RFS ofensīvu un vienā no epizodēm, pēc īsas saspēles AUDAs soda laukumā, tika paklupināts Petrs Marešs. Paša nopelnīto vienpadsmitnieku Mareš, spēles 57. minūtē, arī realizēja, spēcīgi raidot bumbu labajā vārtu stūrī.

Mirklī, kad AUDA devās atspēlēt deficītu, spēle palika pat vēl aizraujošāka un, tuvojoties spēles kompensācijas laikam, pārsvars pat pārgāja zaļi-melnajiem.

Karstākais diskusiju punkts vēl ilgi būs AUDAi neieskaitītais vārtu guvums spēles 66. minūtē, kad RFS vartsargs Vitauts Černausks tika galā ar spēcīgo Božo Mikuliča sitienu, taču Staņislava Krapuhins sita nekļūdīgi. Pēc ilgas, nepārliecinošas pauzes un apspriedes ar asistentu, spēles galvenais tiesnesis šajā epizodē saskatīja pārkāpumu Mikuličam un vārtu guvumu atcēla.

Spēles noslēgumā pretinieku laukuma pusē atradās visi AUDAs futbolisti, pat vārtsargs Fabriss Ondoa, taču tas nerezultējās vārtu guvumā un spēle noslēdzās ar rezultātu 0:1 (0:0).