Optibet Virslīgas 6.kārtā izbraukumā spēlējam neizšķirti 1:1 (0:1) pret FK Liepāja. Šī bija pirmā spēle šajā sezonā, kurā liepājnieki, atrodoties turnīra līderu statusā, neieguva visus trīs punktus.

Lai gan iniciatīva pirmajā puslaikā piederēja mājiniekiem, spēles rezultātu atklāja tieši AUDA. Spēles 32.minūtes izskaņā Daniils Ulimbaševs izpildīja stūra sitienu un par viņa centrēto bumbu lieliski pie tuvā staba pacīnījās Božo Mikuličs. Pēc raženā horvāta pieskāriena, bumbu Krišjāņa Zviedra sargātajos vārtos pārvirzīja mūsu uzbrucējs Staņislavs Krapuhins, gūstot savus pirmos vārtus šajā Virslīgas sezonā.

Tuvojoties puslaika pārtraukumam, iespēja dubultot pārsvaru AUDAs labā bija Daniilam Ulimbaševam, kura tālsitiens izmuka no FK Liepāja vārtsarga rokām, un tomēr mānīgi atleca pret vārtu stabu.

Otro puslaiku zaļi-melnie iesāka ar pārīti bīstamu momentu, taču turpmākā spēle aizritēja FK Liepāja zīmē. Spēles 74.minūtē mājinieku izmisīgie centieni atmaksājās, un FK Liepāja izdevās izlīdzināt rezulātu. Lieliski sapratās divi Latvijas nacionālas izlases spēlētāji - Roberta Savaļnieka centrējumu no labā flanga ar galvu vārtos raidīja Mārtiņš Ķigurs, panākot spēlē 1:1 līdzsvaru.

Mūsu komandai otrajā puslaikā bija divas izcilas izdevības savākt visus 3 punktus. Vispirms, pirms zaudētajiem vārtiem, varens solo gājiens pāri visai liepājnieku laukuma pusei patevās Brinsam Tutu, bet vēlāk vārtsarga kļūdu nespēja izmantot Tomislavs Škrtalļs, kurš, atrodoties ar muguru pret vārtiem, novēloti atspēlēja Ulimbaševam, kuram vairs nebija laika izdarīt labu sitienu pa vārtiem.

Spēles gala bilance - 1:1 (0:1) un viens punkts zaļi-melnajiem bagāžā uz mājām.