Optibet Virslīgas 28.kārtas spēlē futbola kluba "Auda" komanda Jāņa Skredeļa stadionā uzņēma čempionāta pastarīti "SK Super Nova" un spēlē izcīnīja ceturto uzvaru savstarpējās spēlēs, nodrošinot 100% bilanci pret šo komandu. Atšķirībā no iepriekšējām trim Virslīgas spēlēm, kad komandas tikās, šoreiz spēle bija krietni līdzvērtīgāka un nervus kutinošāka, jo noslēdzās ar minimālu zaļi-melno pārsvaru - 1:0 (1:0).

Spēli zaļi melnie iesāka pārliecinoši un pirmajā puslaikā kontrolēja spēles gaitu, radot daudz bīstamu momentu pie "Super Nova" vārtiem. Tiesa gan daudzās epizodēs mūsu futbolisti paskopojās ar potenciāli rezultatīvām piespēlēm, kas daļēji ietekmēja to, ka spēle nebija diez ko rezultatīva no mūsu komandas puses. Tiesa gan, puslaika izskaņā savu komandu nācās glābt arī vārtsargam Robertam Ozolam.

Vienīgos vārtus šajā spēlē guva Aleksejs Saveļjevs, kurš spēles 20.minūtē, ar lielisku sitienu uzreiz no gaisa sita pretinieka atsisto bumbu tālajā vārtu stūrīg, gūstot skaistus un uzvaru nesošus vārtus. Puslaika pārtraukumā komandas devās ar "Audas" pārsvaru.

Otrajā puslaikā spēles iniciatīvu pārņēma "Super Nova", kas izmisīgi meklēja punktus sezonas izšķirošajam aplim, lai saglabātu vietu Virslīgā. Turpretī, "Auda" mēģināja izbraukt uz pretuzbrukumiem, taču tie bija nesekmīgi, jo izvēlētā spēlētāju izkārtojuma dēļ, pretuzbrukumā izdevās aizkriet pārāk mazam spēlētāju skaitam.

Lai nu kā uzvara paliek uzvara un tas šajā spēlē un arī cīņā par medaļām ir pats svarīgākais. Noslēgumā laimīga 1:0 uzvara zaļi-melnajiem.