Pārliecinošu uzvaru gan rezultāta, gan snieguma ziņā Daugavpilī izcīnīja futbola kluba "Auda" komanda, kas ar 0:2 (0:2) pārspēja vietējo "BFC Daugavpils" komandu. Abus vārtus zaļi-melnie guva spēles pirmajā puslaikā.

"Auda" spēli iesāka enerģiskāk un bīstamāk, kā rezultātā spēles 14.minūtē izdevās arī atklāt spēles rezultātu. Valērijs Afanasjevs soda laukumā paklupināja Rafaelu Rezendi, bet brazīļa nopelnīto vienpadsmit metru soda sitienu realizēja viņa tautietis Redžinaldo Ramires, kuram šie bija jau astotie vārti šajā Virslīgas sezonā.

Savu pārsvaru zaļi-melnie dubultoja 28.minūtē, kad bumba soda laukumā atleca pa sitienam Abiodunam Oguniji, kurš vienā pieskārienā to reidīja tālajā vārtu stūrī, garām Vladislavam Kurakinam, panākot 0:2 "Audas" labā.

Pie šāda rezultāta komandas arī devās puslaika pārtraukumā un, par spīti mājinieku centieniem, otrajā puslaikā rezultāta ziņā nekas nemainījās. Svarīga un droša uzvara "Audai" ar 0:2 Daugavpilī.