Ar sakāvi Trnavā noslēgusies futbola kluba "Auda" dalība UEFA Eiropas konfereces līgas kvalifikācijā, kur zaļi-melnie piedzīvoja sakāvi pret vietājo "Spartak". Goda vārtus spēles izskaņā "Audai" guva Menijumous Ačols.

Spēle nesākās tik viennozīmīgi, kā vēsta spēles gala rezultāts - jā, iniciatīva un bumbas kontrolē jau no pirmajām minūtēm piederēja mājiniekiem, taču zaļi-melnie spēles pirmajās minūtēs pat paguva izskriet potenciāli bīstamos pretuzbrukumos, kuros diemžēl notrīcēja kājas un bumba tika muļķīgi atdota pretiniekiem vai izdarītais sitiens bija par vāju.

Savu dominanci Trnavas "Spartak" uzsāka spēles 36. minūtē, kad komanda uzsāka ātru pretuzbrukumu no savas laukuma puses, tupretī mēs pieļāvām kļūdu laukuma vidusdaļā, kā rezultātā fantastisks sitiens vārtu tālajā stūrī padevās Ērikam Danielam - 1:0.

Ielaistie vārti arī bija spēles lūzuma punkts un neilgi vēlāk, spēles 38. minūtē, Roberts Ozols tika pārsēts otro reizi. Pēc centrējuma no kreisās malas neviena nepiesegts atradās Marko Djuricins, kurš raidīja bumbu vārtos no tuvas distances - 2:0.

Pirmā puslaika kompensācijas laikā situācija kļuva kritiska un bija skaidrs, ka spēles liktenis jau ir izšķirts. Mājinieki nopelnīja soda sitienu, pēc kura sekoja centrējums sodalaukumā. Bumba vairākas reizes rikošetēja pret mūsu komandas aizsargiem, līdz atleca tieši pie Lukaša Štetinas, kurš to neviena netraucēts raidīja vārtos, panākot jau graujošo 3:0.

Bija skaidrs, ka otrais puslaiks būs goda jautājums. "Auda" labi turēja tempu un šķita, ka šis puslaiks būs atšķirīgs no iepriekšējā, taču neveiksmīgs rikošets pret Ivo Minkeviča muguru rezultējās Roberta Ozola kapitulācijā, Lukaša Pročazka vārtu guvumā un 4:0.

Spēles 88.minūtē "Audai" beidzot izdevās gūt goda vārtus. Lieliska bumbas atņemšana no Manijumoua Ačola laukuma vidusdaļā, Oskara Rubeņa piespēle sodalaukumā, kur Menijs sita zem aizsarga un garām vārtsargam, panākot 4:1.

Kopsummā 2:5 zaudējums divu spēļu summā.