Optibet Virslīgas 13. kārtā, visu spēli aizsargājoties, futbola kluba "Auda" komanda ar 0:2 (0:1) piekāpās čempionāta līdervienībai "Riga FC". Par spīti viesu lielajam pārsvaram, mūsu komandai netrūka arī izdevību gūt vārtus. Divi īpaši labi izrāvieni mūsu futbolistiem padevās spēles pirmajā puslaikā.

Spēles rezultātu "Riga" atklāja tuvu pirmā puslaika izskaņai, kad Aurelio ielauzās "Audas" laukuma pusē, viegli tika galā ar Piteo un iespēlēja vārtu priekšā, kur neviena netraucēts Jojičs bumbu raidīja Roberta Ozola sargātajos vārtos.

Otrie vārti rīdzinieku izpildījumā sekoja uzreiz pēc puslaika pārtraukuma, kad 0:2 līdzīgā manierē, pēc pašu kļūdas un "Rigas" pārejas no aizsardzības uzbrukumā, panāca Mikaels Soisalo.

Turpmākajās minūtēs pārsvars joprojām piederēja "Rigai", taču, spēles izskaņai tuvojoties, bija arī nogrieznis, kad bumbu pretinieku pusē turēja "Auda". Taču vārti jau sesto reizi pret šo komandu netika gūti un bija jāsamierinās ar zaudējumu 0:2 (0:1).