Optibet Virslīgas 9.kārtas mačā, izbraukumā Daugavpilī, 0:2 (0:0) uzvaru pār vietējo "BFC Daugavpils" komandu izcīnīja "FK Auda" futbolisti, kuriem šī bija pirmā uzvara kopš 18. marta uzvaras pār "FK Metta" 2. čempionāta kārtā.

Līdzīgi kā iepriekšējā mačā pret "Tukums 2000/Telms", spēles pirmais puslaiks aizritēja "Audas" zīmē, taču zaļi-melnie atkal nekādīgi nespēja pārvērst bumbas kontroli vārtu guvumā. Vairāki sitieni padevās gaužām neveiksmīgi, bet Melejs Diaņs neizmantoja izcilu izdevību - izgājienu viens pret vienu ar pretinieku vārtsargu Vladislavu Kurakinu.

Turpretī Daugavpilieši spēlēja vienkārši un no aizsardzības, gaidot savu reto momentu, ko arī puslaika beigās sagaidīja, sitot pa Fabrisa Ondoa sargāto vārtu pārliktni. Par spīti abu komandu centieniem, spēles pirmais puslaiks noslēdzās bez gūtiem vārtiem jeb 0:0.

Otrā puslaika vidū "Audai" beidzot izdevās pārtraukt divas spēles ilgušo "sausumu" un beidzot gūt vārtus. 71. minūtē Daniila Ulimbaševa no stūra sitiena centrēto bumbu atrod Duglass Bergkvists un triec to pretinieku vārtos ar galvu, panākot 0:1 "Audas" labā.

Spraigākie notikumi risinājās pašā spēles izskaņā, kad jau kompensācijas laikā uz "Audas" soda laukumu bija atnācis arī daugavpiliešu vārtsargs Kurakins. Vispirms neticamā situācijā bija jāglābj Ondoa, bet jau nākamajā pretuzbrukumā, pēc atkārtota stūra sitiena, Diaņs piespēlēja Ulimbaševam, kurš kompensācijas laika 3. minūtē raidīja bumbu tukšos vārtos, uzstādot spēles gala rezultātu - 0:2.