Šodien, Optibet Virslīgas 2023. gada sezonas atklāšanas kārtā, īpaši ziemīgos apstākļos futbola klubs "Auda" ar drošu 2:0 (2:0) pārspēja "SK Super Nova" vienību no Salaspils. Visi vārti šajā spēlē tika gūti spēles pirmajā puslaikā.

Kopumā Simo Valakari debijas spēle Latvijas čempionātā aizritēja ar zaļi-melno pārsvaru no pirmajām minūtēm, taču nedaudz apsalušais laukums neļāva Robertam Ozolam un visai "Audas" aizsardzībai atslābt, jo jebkurš moments varēja pārsteigt nesagatavotu.

Bīstami momenti bija gan Matiasam Piteo, gan Raivim Skrebelam, taču vairākkārtīgi savu meistarību demonstrēja viesu vārtsargs Vjačeslavs Kudrjacevs. Tāpat vairākās situācijās "Audas" spēlētāji pārāk ilgi vilcinājās ar sitienu, beigu beigās tos neizdarot no pat ļoti labām pozīcijām.

"Audas" spiediens uz "Super Novas" vārtiem atmaksājās spēles 27. minūte, kad pēc stūra sitiena neviena nepiesegts bumbu ar galvu viesu vārtos raidīja centra aizsargs Vjačeslavs Isajevs, izvizot "Audu" vadībā ar 1:0.

Lai dubultotu pārsvaru, "Audai" vajadzēja vien divas minūtes. Aleksejs Saveļjevs piespēlē soda laukumā, kur viņa piespēli vienā pieskārienā vārtos raidīja argentīniešu uzbrucējs Matias Piteo, panākot 2:0 jeb, kā vēlāk izrādījās, arī spēles gala rezultātu.

Šī uzvara ļāve ne vien sākt sezonu ar patīkamu uzvaru, bet arī kaut uz pāris stundām ierindoties Optibet Virslīgas tabulas galvgalī.